Wylatując na wczasy większość podróżnych pilnuje aby zweryfikować informacje o miejscu noclegu oraz przewoźniku. Tak samo z dbałością przygotowują spis przedmiotów do spakowania, żeby o niczym przez pośpiech nie zapomnieć. Nierzadko jednak zauważam, że bagatelizują jedną sprawę – to znaczy temat pozostawienia samochodu w pobliżu lotniska, tak aby był bezpieczny przez cały czas naszej nieobecności. Z tego Powodu trzeba starannie wybrać parking strzeżony niedaleko lotniska. Oczywiście zawsze mamy możliwość pozostawienia na miejscach parkingowych które udostępnia samo lotnisko, jednak ich cena jest zazwyczaj istotnie wyższa, niż innych parkingów strzeżonych w pobliżu.

Reklama: Parkingi strzeżone obok lotniska – wartościowe wskazówki dla podróżnych

Na jakie rzeczy zwrócić uwagę

Jeszcze nim zdecydujemy który parking dozorowany wybierzemy, to koniecznie musimy wyselekcjonować kryteria, które są dla nas istotne. Trzeba zdawać sobie sprawę, że cena pozostawienia samochodu to nie najistotniejszy czynnik który należy brać pod uwagę. Z pewnością należny dowiedzieć się, czy parking jest pilnowany całodobowo i czy posiada monitoring. Wytrzymałe ogrodzenie i jasne oświetlenie w nocy, czy też ubezpieczenie w solidnej firmie to także istotne zalety. Transport na terminal oraz odbiór po podroży bezpłatnie to często gwarantowana opcja, jednak nie na każdym parkingu, z tej przyczyny też należy o to zapytać. Utwardzona nawierzchnia parkingu nabiera znaczenia zwłaszcza kiedy pada deszcz, ponieważ prawdopodobnie nikt nie chciałby wsiadać do samolotu w brudnych butach.

Beztroska na urlopie

Wybór parkingu to sprawa zazwyczaj ignorowana, a przecież ma istotny wpływ na to czy nasz wypoczynek będzie wolny do stresu. W końcu prawdopodobnie nikt z nas nie ma ochoty dostać telefonu, że jego samochód został zniszczony lub co jeszcze gorsze ukradziony podczas wczasów. To mogłoby skutecznie zepsuć dobry nastrój na resztę urlopu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ciekawe fotografie na witrynę www? To proste!

Dziś każdy serwis internetowy musi przyciągać ciekawą grafką. Bez profesjonalnych fotografii ciężko będzie przyciągnąć nowych internautów. Dobre zdjęcie to wspaniała ozdoba bloga oraz profilu założonego w mediach społecznościowych. Skąd czerpać ...

Fajne skarby turystyczne Malty

Jest jednym z najpiękniejszych państw otoczonych wodami Morza Śródziemnego, a wczasy na jej obszarze są doskonałym rozwiązaniem dla miłośników zabytków oraz plażowania. Malta to miejsce, które wielkie biura podróży skutecznie ...

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę