Ciekawostki i Informacje

Fotolustro – idealna atrakcja na każdą imprezę

Jeżeli poszukujesz ciekawej atrakcji, która idealnie nadaje się na każdą uroczystość, taką jak przykładowo wesele czy komunia to z pewnością zainteresuje Cię magiczne lustro. To wyjątkowe urządzenie, które składa się z 65 calowego interaktywnego ekranu otoczonego kolorowymi światłami LED, pozwalające na robienie zdjęć typu selfie. Zainstalowane animacje oraz tła sprawiają, że świetna zabawa z wykorzystaniem fotolustra praktycznie nie ma końca. Przeważnie ma własną drukarkę, z wykorzystaniem której fotografie można wydrukować od razu, a ponadto pamięć wewnętrzna fotolustra pozwala na zapisanie ich na przykład na pamięci USB.

POLECAM: Fotolustro Śląsk

Osoby wykonują usługi z wykorzystaniem fotolustra przeważnie zapewniają dodatkowe atrakcje w postaci śmiesznych dodatków co sprawia, że zabawa jest jeszcze fajniejsza. Z naszych doświadczeń wynika, że przy korzystaniu z fotolustra doskonale bawią się zarówno młodzi, jak i starsi Goście. Poza przyjęciami rodzinnymi magiczne lustro perfekcyjnie sprawdza się na eventach firmowych, w przedszkolach czy na przyjęciach dla dzieci. Mamy pewność, że Twoi Goście jeszcze przez długi czas będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

W ofercie firmy Weselne Atrakcje znaleźć można Selfie Mirror w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a poza tym atrakcje takie jak chociażby wytwornicę dymu, urządzenie do puszczania baniek oraz sporo innych ciekawych rozwiązań. Doświadczony personel zagwarantuje pomoc w czasie zabawy, dzięki czemu z możliwości jakie daje magiczne lustro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy uczestnik imprezy.